Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 992
Nyíregyháza-Oros csendes környékén 2019-ben épült családi ház, 32 nm-es garázzsal, gazdasági épülettel eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 442 897 Є
1 111 888 Ft/m2
PRAKTIKER közelében luxus családi ház parkosított telekkel, sok extrával eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
833 333 Ft/m2
BELVÁROSBAN 200 NM -ES 4 SZOBA NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
425 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA - BELVÁROSÁBAN, 4 SZOBA + NAPPALIS, FIATAL ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
425 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA OROSON 240 NM-ES 7 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 228 412 Є
341 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN 1 HEKTÁROS HALASTÓ 78 NM-ES HÁZZAL 3 GARÁZZSAL EGYBEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
987 179 Ft/m2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, felújítandó, - vagy lebontandó 2 szobás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
285 714 Ft/m2
Nyíregyháza Nagyszálláson Csendes környezetben 45 nm-es családi ikerház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 532 Є
411 111 Ft/m2
Eladó családi ház, Pap, Pap
Pap, Pap
Kínálati ár: 14 200 000 Ft
Kalkulált ár: 39 554 Є
197 222 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA OROSON SZÉPEN FELÚJÍTOTT 180 NM ÖSSZTERÜLETŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 178 273 Є62 000 000 Ft
355 556 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, SZARVAS UTCÁN 140 NM-ES, SZÉP CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
TISZALÖKÖN RÉGI ÜDÜLŐTELEPEN JÓ ÁLLAPOTÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Tiszalök
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 816 Є
331 250 Ft/m2
Nyíregyháza, Malomkertben eladásra kínálok egy új épülő 84 m2-es 3 szoba + amerikai konyhás nappalis, fürdőszobás, WC-s,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
764 706 Ft/m2
Nyíregyháza Oros között kiadó egy 4 hálószobás, +nappalis, 120 m2-es igényes, tégla építésű, hőszigeteléssel ellátott,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 103 900 000 Ft
Kalkulált ár: 289 415 Є
865 833 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A KORÁNYI FRIGYES ÚTON HÁROM SZOBA , NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
Nyíregyháza, Korányi Frigyes úton, nappali + 3 szobás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZÁN A KORÁNYI FRIGYES UTCÁN 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
KORÁNYI KERTVÁROS CSENDES RÉSZÉN 187 NM-ES 3 SZOBA NAPPALIS AMERIKAI STÍLUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 198 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 532 Є
1 058 824 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló 30.000.000 Ft
Nagykálló
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
333 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánd, Jánd
Jánd, Jánd
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
357 143 Ft/m2