Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 992
292 Nm-Es Ingatlan, Főútvonal Közelében, Napkoron 11 491 Nm-Es Telekterülettel Eladó!
Napkor
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
393 836 Ft/m2
Korányi Kertvárosban Nappali+4 Szobás, Szintes, Családi Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є
594 444 Ft/m2
Kórház Közelében Felújított, 2 Lakrészes, Nappali+3 Szobás Családi Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є
571 429 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-NYÍRSZŐLŐS ELEJÉN 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
529 412 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁHOZ 8 KM-RE MODERN, KIVÁLÓ CSALÁDI HÁZ, VENDÉGLÁTÓ EGYSÉGGEL, RENDEZVÉNYTEREMMEL ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
817 610 Ft/m2
Nyíregyháza, Korányi Kertvárosban Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є
594 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÉGLA ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 278 552 Є
454 545 Ft/m2
OROS KIVEZETŐ RÉSZÉN VÁLLALKOZÁSRA ALKALMAS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
1 250 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA IMPOZÁS RÉSZÉN 210 NM-ES, 5 SZOBÁS VILLA eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
428 571 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSI EXKLUZÍV TÖBBGENERÁCIÓS LUXUS HÁZ GÉPESÍTVE ÉS TELJES BERENDEZÉSSEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 668 524 Є
1 176 471 Ft/m2
Korányi Kertvárosban Tégla Építésű Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є
594 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLD KERTVÁROSI RÉSZÉN AMERIKAI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
833 333 Ft/m2
Luxus Napelemes Családi Ház Sóstóhegy Frekventált Részén Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 529 248 Є
826 087 Ft/m2
Napkor
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
393 836 Ft/m2
Befektetésre, Vállalkozásra Alkalmas 440 Nm-Es Ingatlan Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
568 182 Ft/m2
Oros Kivezető Szakaszán Csendes Utcában 240 Nm-Es Szintes Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
316 250 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
KEMECSE KÖZPONTJÁBAN TÉGLAÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Kemecse
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
349 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, NYÍRSZŐLŐSÖN 140 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є64 900 000 Ft
499 286 Ft/m2
Eladó családi ház, Pap, Pap
Pap, Pap
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 900 000 Ft
Korábbi ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 933 Є14 900 000 Ft
230 357 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS MALOM UTCÁN IRODÁNAK RENDELŐNEK IS ALKALMAS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
639 000 Ft/m2