Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 992
Eladó családi ház, Tarpa, Tarpa
Tarpa, Tarpa
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 10 500 000 Ft
Korábbi ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 248 Є12 500 000 Ft
150 000 Ft/m2
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 135 NM-ES, 3 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
481 481 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT ÖVEZETÉBEN 190 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
736 842 Ft/m2
NYÍRTELKEN 2 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ 7822 NM-ES GAZDÁLKODÁSRA ALKALMAS FÖLDTERÜLETTEL ELADÓ.
Nyírtelek
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
437 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Tiszavasvári, Tompa Mihály utca
Tiszavasvári, Tompa Mihály utca
Kínálati ár: 8 000 000 Ft
Kalkulált ár: 22 284 Є
117 647 Ft/m2
NAGYKÁLLÓBAN 118+50 NM-ES LAKRÉSSZEL 4 SZOBA-NAPPALIS, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
267 262 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, CSENDES OROSI UTCÁBAN HANGULATOS OTTHON ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 807 799 Є
467 742 Ft/m2
Nyíregyháza Malomkertben eladásra kínálok egy több célui hasznosításra alkalmas, 3600 m2 alapterületen található egyedi...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 124 600 000 Ft
Kalkulált ár: 347 075 Є
655 789 Ft/m2
Nyíregyháza Oros között , eladó egy 4 szobás , amerikai konyha + nappalis , cirkó padló és radiátor fűtésű , dupla...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є112 000 000 Ft
777 027 Ft/m2
BORBÁNYA KÁLLÓI UT KÖZELÉBEN KÉT GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 245 125 Є
343 750 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN N + 4 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN N + 4 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN, 165 NM-ES, 4 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 165 NM-ES 4 SZOBA NAPPALIS SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
Eladó Ház, Rakamaz 35.800.000 Ft
Rakamaz
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 721 Є
303 390 Ft/m2
Eladó Ház, Levelek 15.000.000 Ft
Levelek
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 15 000 000 Ft
Korábbi ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є13 000 000 Ft
230 769 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA TÜNDE UTCA KÖZELÉBEN FIATAL ÉPÍTÉSŰ 142 NM-ES 4 SZOBA NAPPALIS SZINTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 91 700 000 Ft
Kalkulált ár: 255 432 Є
645 775 Ft/m2
Nyíregyháza - Borbányán, két generációs, külön lakrésszel rendelkező családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
576 471 Ft/m2
METRÓ KÖZELÉBEN TÉGLA ÉPÍTÉSŰ 80 NM-ES 2 SZOBA NAPPALIS ÉTKEZŐS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є68 000 000 Ft
786 250 Ft/m2
BELVÁROS CSENDES RÉSZÉN 100 NM-ES, 2+1 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 178 245 Є
639 900 Ft/m2