Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 992
Nyíregyháza, Nyírszőlős csendes részén kiváló állapotú 3 szobás, étkező konyhás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 201 950 Є
873 494 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyírtelek
Nyírtelek
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 61 281 Є
271 605 Ft/m2
Eladó családi ház, Mátészalka
Mátészalka
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 100 Є
230 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Kisvárda, Kisvárda
Kisvárda, Kisvárda
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
193 750 Ft/m2
Nyíregyháza vonzáskörzetében, frekventált, csendes környezetben eladásra kínálok egy egyedi tervezésű, kivételesen szép és...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 431 755 Є
861 111 Ft/m2
Felújított, napelemes családi ház medencével és tágas kerttel Nyírpazonyban eladó!
Nyírpazony
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
593 125 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza, Vezér
Nyíregyháza, Vezér
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
404 412 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 242 Є
392 857 Ft/m2
Kivételes Lehetőség Nyíregyháza Szívében: Eladó Felújítandó Villa Parkosított Kerttel!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 245 125 Є
460 733 Ft/m2
NYÍRSZŐLŐSI RÉSZEN 130 NM-ES 3 SZOBA NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
653 846 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyírbátor
Nyírbátor
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
468 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Aranyosapáti, Aranyosapáti
Aranyosapáti, Aranyosapáti
Kínálati ár: 7 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 300 000 Ft
Korábbi ár: 8 300 000 Ft
Kalkulált ár: 20 334 Є8 300 000 Ft
101 389 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERT KÖZELÉBEN 2 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
576 923 Ft/m2
Nyíregyháza Ságvári kertvárosban, összközműves utcában, eladásra kínálok egy 100 % készültségben 2025. nyár végi átadással...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 206 Є
674 561 Ft/m2
Eladó családi ház, Balsa
Balsa
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 777 Є
260 606 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 125 320 Є
499 889 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Csenger, Rákóczi utca 42
Csenger, Rákóczi utca 42
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є
108 182 Ft/m2
ELADÓ EGY ALACSONY FENTARTÁSÚ KIS HÁZ CSENDES KÖRNYEZETBEN.
Biri
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
471 429 Ft/m2
Eladó családi ház, Jánd, Jánd
Jánd, Jánd
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 500 000 Ft
Korábbi ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 107 242 Є40 000 000 Ft
213 889 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÖBB CÉLRA HASZNÁLHATÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
340 909 Ft/m2
- Anarcs
- Apagy
- Aranyosapáti
- Baktalórántháza