Eladó ház- házrész Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 582
Teljesen felújított sorházi lakás saját udvarral
Almásfüzitő
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є
555 556 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vértesszőlős, 89nm, 48900000 Ft
Vértesszőlős
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 136 212 Є
549 438 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Kertváros, Deák Ferenc utca, 210nm, 155000000 Ft
Tata, Kertváros, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 431 755 Є
738 095 Ft/m2
Eladó Sorház, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
877 027 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 240nm, 122900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 122 900 000 Ft
Kalkulált ár: 342 340 Є
512 083 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 170nm, 92500000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 257 660 Є
544 118 Ft/m2
Oroszlány családi ház
Oroszlány
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
370 000 Ft/m2
Értékálló otthon, amiben fantázia és lehetőség rejlik
Süttő
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
339 773 Ft/m2
Eladó 84 m2 családi ház, Esztergom
Esztergom
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
416 667 Ft/m2
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
1 024 590 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
1 008 065 Ft/m2
Egy történet félbemaradt fejezete álmod tovább.
Tatabánya, Felsőgalla, Fő tér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 390 Є
295 918 Ft/m2
Ha szeretnél egy darabka Gerecse-beli nyugalmat, hívj bizalommal, nézd meg személyesen, és szeress bele a tájba!
Környe, Alkotmány utca
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 209 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bajna, 96nm, 34900000 Ft
Bajna
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
363 542 Ft/m2
Eladó Családi ház, Kisbér, 72nm, 26900000 Ft
Kisbér
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
373 611 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Exkluzív családi othon Koppánymonostor szívében eladó!
Komárom, Koppánymonostor
Kínálati ár: 131 200 000 Ft
Kalkulált ár: 365 460 Є
468 571 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát várja!
Csém
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
216 667 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát keresi...
Bakonybánk
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
398 667 Ft/m2
Hatalmas lehetőség egy varázslatos birtokon!Eladó családi ház nagy telekkel Tata-Agostyánban
Tata, Agostyán
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 543 175 Є
1 950 000 Ft/m2