Eladó ház, házrész Oroszlányban
Találati lista: 26
kiemelt
Eladó ikerház, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
544 444 Ft/m2
kiemelt
Eladó Családi ház, Oroszlány, Újváros, 187nm, 79900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
427 273 Ft/m2
kiemelt
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 140nm, 58990000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 58 990 000 Ft
Kalkulált ár: 164 318 Є
421 357 Ft/m2
kiemelt
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 270nm, 149900000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
555 185 Ft/m2
Eladó családi ház, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 5 500 000 Ft
Kalkulált ár: 15 320 Є
91 667 Ft/m2
Eladó Oroszlány központjában 478 m2-es társasház befektetőknek
Oroszlány
Kínálati ár: 360 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 002 786 Є
753 138 Ft/m2
Eladó Oroszlány Borbála részen egy 3 szintes 5 szobás 163nm-es sorház
Oroszlány
Kínálati ár: 55 990 000 Ft
Kalkulált ár: 155 961 Є
343 497 Ft/m2
Eladó kertes ház Oroszlányon a Bokodi-tó közelében, akár duplatelekkel
Oroszlány
Kínálati ár: 22 800 000 Ft
Kalkulált ár: 63 510 Є
330 435 Ft/m2
Oroszlányon, 70 nm-es ház, tatabányai vagy oroszlányi 1 szobás lakásra cserélhető, vagy eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 997 Є
200 000 Ft/m2
Eladó Oroszlányon 2 szoba +nappalis, kétszintes ház 872 m²-es telken
Oroszlány
Kínálati ár: 59 999 000 Ft
Kalkulált ár: 167 128 Є
705 871 Ft/m2
Eladó Ikerház, Oroszlány, Borbálatelep, 263nm, 149000000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 000 000 Ft
Korábbi ár: 152 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 042 Є152 000 000 Ft
566 540 Ft/m2
Eladó ház Oroszlány Falu részén – kert, nyugalom, lehetőség!
Oroszlány
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є
433 167 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Nincs megadva, 45nm, 42900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
953 333 Ft/m2
Oroszlány, Miskórét utcában eladó ház
Oroszlány
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 303 621 Є
741 497 Ft/m2
Tágas ház, kész iroda, külön üzlet és nulla rezsi. Ritka kombináció!
Oroszlány
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є
452 263 Ft/m2
Eladó Sorház, Oroszlány, 96nm, 59000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є
614 583 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Oroszlány, Falu, Alkotmány út, 153nm, 95500000 Ft
Oroszlány, Falu, Alkotmány út
Kínálati ár: 95 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 500 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 266 017 Є99 000 000 Ft
624 183 Ft/m2
Oroszlány, Haraszthegyi utcában családi ház
Oroszlány
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
673 810 Ft/m2
Háromszintes otthon Borbálán
Oroszlány
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є63 000 000 Ft
200 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, 272nm, 40000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є
147 059 Ft/m2