Eladó ház- házrész Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 586
Eladó családi ház két üzlethelyiséggel - Tarján
Tarján
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є
460 870 Ft/m2
Eladó családi ház Tatán
Tata
Kínálati ár: 179 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 990 000 Ft
Korábbi ár: 199 990 000 Ft
Kalkulált ár: 501 365 Є199 990 000 Ft
499 972 Ft/m2
Eladó családi ház Tata Óvárosában
Tata
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
385 870 Ft/m2
A LIDO HOME TATABÁNYA eladásra kínál BOKODI SORHÁZAT kerttel, garázzsal.
Bokod
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є
528 090 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagyigmánd, Bajcsy-Zsilinszky utca
Nagyigmánd, Bajcsy-Zsilinszky utca
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 529 248 Є
482 234 Ft/m2
Eladó Ikerház, Ászár, 95nm, 78900000 Ft
Ászár
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 777 Є
830 526 Ft/m2
Komáromi családi ház a település központjához közel!
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
772 277 Ft/m2
Ácson kertűvelésre alkalmas családi ház eladó telekkel
Ács, Komáromi utca
Kínálati ár: 19 800 000 Ft
Kalkulált ár: 55 153 Є
232 941 Ft/m2
Eladó Ács szívében egy felújítandó vagy bontandó családi ház telekkel
Ács, Gyóni Géza utca
Kínálati ár: 14 800 000 Ft
Kalkulált ár: 41 226 Є
189 744 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 60.000.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
281 690 Ft/m2
Eladó Családi ház, Úny, 105nm, 44900000 Ft
Úny
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є49 900 000 Ft
427 619 Ft/m2
Eladó Ház, Bakonybánk
Bakonybánk, Dózsa György utca
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 900 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 788 Є24 900 000 Ft
254 444 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát várja!
Kisbér
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
254 237 Ft/m2
Eladó Családi ház, Úny, 80nm, 44900000 Ft
Úny
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є49 900 000 Ft
561 250 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 90nm, 48000000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
533 333 Ft/m2
Eladó kétgenerációs családi ház Szomódon!
Szomód
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
260 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Alsógalla-i csendes és tágas élettér összeköltözőknek, vagy szétköltözőknek!
Tatabánya
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
728 938 Ft/m2
Eladó ház, Bokod
Bokod
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є
528 090 Ft/m2
Eladó Családi ház, Héreg, 165nm, 95000000 Ft
Héreg
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
575 758 Ft/m2
Új építésű, kulcsrakész családi ház Tatabányán
Tatabánya
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 083 133 Ft/m2