Eladó ház- házrész Keszthely
Találati lista: 120
Keszthely-Zámorban a Libás strandtól 600 m-re szerkezetkész sorház
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є69 900 000 Ft
463 571 Ft/m2
Új építésű, kertkapcsolatos családi otthon – Balora Homes, Keszthely
Keszthely, Északi városrész, Hévízi
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
1 093 750 Ft/m2
Modern, új építésű otthon saját kerttel Keszthelyen – Balaton közelében
Keszthely, Északi városrész, Hévízi
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 045 Є
1 144 068 Ft/m2
Partközeli családi ház eladó !
Keszthely
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
749 375 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Balaton part
Keszthely, Balaton part
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 501 114 Є
1 240 690 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є63 900 000 Ft
685 542 Ft/m2
Eladó sorház, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
800 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
1 150 000 Ft/m2
Keszthely belvárosában 75 nm-es felújítandó családiház
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 500 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 173 Є31 000 000 Ft
393 333 Ft/m2
Eladó új építésű sorház Keszthelyen - Modern, egyedi kialakítással és balatoni panorámával!
Keszthely
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є
696 364 Ft/m2
KESZTHELYEN ELADÓ TÖBBGENERÁCIÓS CSALÁDI INGATLAN – 3 LAKÓEGYSÉG, 3 HELYRAJZI SZÁM, BEFEKTETÉSNEK IS TÖKÉLETES!
Keszthely
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
581 699 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 160 000 000 Ft
Korábbi ár: 162 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 682 Є162 000 000 Ft
952 381 Ft/m2
Felújítandó ház Keszthelyen eladó !
Keszthely
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
450 000 Ft/m2
Eladó Ház, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
793 103 Ft/m2
Eladó Sorház, Keszthely, Nyugati városrész, Sági János utca, 114nm, 95000000 Ft
Keszthely, Nyugati városrész, Sági János utca
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
833 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Északi városrész, 70nm, 55000000 Ft
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
785 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Keszthelyen Családi ház
Keszthely
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 741 Є
1 214 143 Ft/m2
Eladó Ház, Keszthely 99.000.000 Ft
Keszthely
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
682 759 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
1 058 000 Ft/m2
Eladó sorház, Keszthely, Zámor
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
998 889 Ft/m2