Eladó ház, házrész Keszthelyen
Találati lista: 120
Eladó ikerház, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
399 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
281 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely!
Keszthely
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Kalkulált ár: 406 685 Є
651 786 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kastélypark
Keszthely, Kastélypark
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є
844 444 Ft/m2
Eladó családi ház és szerkezetkész ház Keszthelyen
Keszthely
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
405 405 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є84 900 000 Ft
749 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
998 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Kertváros
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 113 000 000 Ft
Korábbi ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 314 763 Є118 000 000 Ft
nincs megadva
Eladó családi ház, Keszthely, Zámor
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
743 750 Ft/m2
3 szobás erdei ház
Keszthely
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
529 412 Ft/m2
Keszthelyen családi ház eladó
Keszthely
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
599 000 Ft/m2
Eladó Ház, Keszthely 699.000 Ft
Keszthely
Kínálati ár: 699 000 €
Kalkulált ár: 1 947 Є
4 369 Ft/m2
Keszthely-Kertváros családi ház
Keszthely
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є
505 054 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínál egy akár két generációs KESZTHELYI CSALÁDI HÁZAT
Keszthely
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 381 616 Є
456 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Zámor, 255nm, 220000000 Ft
Keszthely, Zámor
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
862 745 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Északi városrész, 150nm, 119000000 Ft
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
793 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Keszthely, Kertváros, 160nm, 129000000 Ft
Keszthely, Kertváros
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
806 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
710 714 Ft/m2
A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja KESZTHELYI ÚJÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZAT!
Keszthely
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є
1 036 792 Ft/m2
Eladó családi ház, Keszthely, Belváros
Keszthely, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
537 190 Ft/m2