Kiadó ingatlanok Győr
Találati lista: 226
Kiadó üzlethelyiség
Győr
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
2 000 Ft/m2
Kiadó 24 m2-es üzlethelyiség
Győr
Kínálati ár: 120 000 Ft
Jelenlegi ár: 120 000 Ft
Korábbi ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 332 Є100 000 Ft
5 000 Ft/m2
Kiadó 65 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
5 385 Ft/m2
Kiadó 42 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 185 000 Ft
Kalkulált ár: 512 Є
4 405 Ft/m2
Kiadó 75 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 997 Є
4 800 Ft/m2
Kiadó 50 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 165 000 Ft
Kalkulált ár: 457 Є
3 300 Ft/m2
Kiadó 220 m2 családi ház, Győr
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 725 000 Ft
Kalkulált ár: 2 008 Є
3 295 Ft/m2
Kiadó 100 m2 ikerház, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є
5 500 Ft/m2
Kiadó 15 m2 szoba, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 249 Є
6 000 Ft/m2
Kiadó 53 m2 panel lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
3 019 Ft/m2
Kiadó 49 m2 panel lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
3 061 Ft/m2
Kiadó 55 m2 tégla lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 609 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó Iroda, irodaház, Győr, Sziget, Simon János püspök tere, 386nm, 1428200 Ft
Győr, Győr-Sziget, Simon János püspök tere, Győr-Sziget
Kínálati ár: 1 428 200 Ft
Kalkulált ár: 3 956 Є
3 700 Ft/m2
Kiadó Vendéglő, étterem, Győr, Sziget, Simon János püspök tere, 193nm, 714100 Ft
Győr, Győr-Sziget, Simon János püspök tere, Győr-Sziget
Kínálati ár: 714 100 Ft
Kalkulált ár: 1 978 Є
3 700 Ft/m2
Győr-Szabadhegyen nappali + 1 szobás, erkélyes vadonatúj lakás bútorozottan kiadó
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 195 000 Ft
Jelenlegi ár: 195 000 Ft
Korábbi ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 540 Є220 000 Ft
4 535 Ft/m2
Kiadó 90 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 Є
4 444 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó 42 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Sziget, Győr-Sziget
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 609 Є
5 238 Ft/m2
Kiadó 340 m2 ipari, keresk. épület, Győr
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 480 000 Ft
Kalkulált ár: 1 330 Є
1 412 Ft/m2
Kiadó 60 m2 iroda irodaházban, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 162 000 Ft
Kalkulált ár: 449 Є
2 700 Ft/m2
Kiadó 18 m2 iroda irodaházban, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 45 500 Ft
Kalkulált ár: 126 Є
2 528 Ft/m2