Kiadó ingatlanok Győrszabadhegy (Győr)
Találati lista: 27
kiemelt
Kiadó 74 m2 ipari, keresk. épület, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 135 000 Ft
Kalkulált ár: 374 Є
1 824 Ft/m2
kiemelt
Kiadó Raktározásra, Kereskedelmi Tevékenységre és Irodai Használatra Ideális Ipari Ingatlan Győr-Szabadhegyen – Könnyű Autópálya Eléréssel.
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 1 490 000 Ft
Kalkulált ár: 4 127 Є
2 087 Ft/m2
kiemelt
Győr-Szabadhegy, ipari csarnok kiadó
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 1 975 000 Ft
Kalkulált ár: 5 471 Є
1 756 Ft/m2
kiemelt
Kiadó 70 m2-es üzlethelyiség 100 m2-es terasszal
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 340 000 Ft
Kalkulált ár: 942 Є
4 857 Ft/m2
kiemelt
Kiadó 202 m2 iroda, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 340 000 Ft
Kalkulált ár: 942 Є
1 683 Ft/m2
Kiadó 2100 m2 ipari, keresk. telek, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 346 500 Ft
Kalkulált ár: 960 Є
165 Ft/m2
Kiadó 1000 m2 ipari, keresk. telek, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 165 000 Ft
Kalkulált ár: 457 Є
79 Ft/m2
Kiadó 220 m2 ipari, keresk. épület, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
1 045 Ft/m2
Kiadó vidéki raktárak, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 867 000 Ft
Kalkulált ár: 2 402 Є
1 000 Ft/m2
Kiadó logisztikai parkok, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
1 500 Ft/m2
Kiadó a+, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 385 Є
2 577 Ft/m2
Kiadó ikerház, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 410 000 Ft
Jelenlegi ár: 410 000 Ft
Korábbi ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 136 Є450 000 Ft
2 645 Ft/m2
Kiadó 25 m2 családi ház, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 388 Є
5 600 Ft/m2
Kiadó 130 m2 ikerház, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 395 000 Ft
Jelenlegi ár: 395 000 Ft
Korábbi ár: 430 000 Ft
Kalkulált ár: 1 094 Є430 000 Ft
3 038 Ft/m2
Kiadó panellakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
3 448 Ft/m2
Győr-Szabadhegyen nappali + 1 szobás, erkélyes vadonatúj lakás bútorozottan kiadó
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 195 000 Ft
Jelenlegi ár: 195 000 Ft
Korábbi ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 540 Є220 000 Ft
4 535 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Üzlethelyiség, Győr Szent Imre út 310.000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Szent Imre út, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 310 000 Ft
Kalkulált ár: 859 Є
4 559 Ft/m2
Kiadó 80 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 230 000 Ft
Jelenlegi ár: 230 000 Ft
Korábbi ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є260 000 Ft
2 875 Ft/m2
Kiadó 200 m2 iroda irodaházban, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 1 500 €
Kalkulált ár: 4 Є
8 Ft/m2
Kiadó 110 m2 ipari, keresk. épület, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 165 000 Ft
Kalkulált ár: 457 Є
1 500 Ft/m2