Eladó ház- házrész Pest megye
Találati lista: 4474
LEÁNYFALUN, MESÉS KÖRNYEZETBEN, ELADÓ EGY 385 M2-ES, 3 SZINTES CSALÁDI HÁZ AZ ERDŐ SZOMSZÉDSÁGÁBAN
Leányfalu
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
516 883 Ft/m2
Eladó családi ház, Dömsöd
Dömsöd
Kínálati ár: 71 500 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 164 345 Є
476 666 667 Ft/m2
Eladó ikerház, Pécel, Levendulás, Pécel, ikerfél -1 lakás
Pécel, Levendulás, Pécel, ikerfél -1 lakás
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є98 000 000 Ft
1 089 109 Ft/m2
Eladó ikerház, Pécel, Levendulás, Pécel, új építésű ikerfél -2 lakás
Pécel, Levendulás, Pécel, új építésű ikerfél -2 lakás
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є95 900 000 Ft
1 122 449 Ft/m2
Eladó családi ház, Isaszeg, Öreghegy, Isaszeg - Öreghegy
Isaszeg, Öreghegy, Isaszeg - Öreghegy
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szob, 220nm, 69900000 Ft
Szob
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
317 727 Ft/m2
Eladó Családi ház, Ceglédbercel, 150nm, 104900000 Ft
Ceglédbercel
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 292 201 Є
699 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Tápiószentmárton, faluközpont
Tápiószentmárton, faluközpont
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є
345 455 Ft/m2
Eladó családi ház, Budakeszi, Fő utca
Budakeszi, Fő utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 833 333 Ft/m2
Dömsöd Dabi részén eladó 5 szobás családi ház!
Dömsöd, Dab, Szőlők útja
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
496 273 Ft/m2
Eladó ház, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 473 259 Є
459 189 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Pilis
Pilis
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є
613 333 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 23 999 999 Ft
Kalkulált ár: 66 852 Є
480 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Szigetmonostor, Központ
Szigetmonostor, Központ
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
399 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rád, 200nm, 139899990 Ft
Rád
Kínálati ár: 139 899 990 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є
699 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Makád
Makád
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 532 Є
308 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd, Fenyves-Parkváros, ÉRD - FENYVES PARKVÁROS
Érd, Fenyves-Parkváros, ÉRD - FENYVES PARKVÁROS
Kínálati ár: 199 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 900 000 Ft
Korábbi ár: 189 900 000 Ft
Kalkulált ár: 556 825 Є189 900 000 Ft
1 480 741 Ft/m2
Délegyházán közvetlen tóparti nádfedeles családi ház eladó!
Délegyháza, Gallatanya
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 165 000 000 Ft
Korábbi ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 610 Є155 000 000 Ft
846 154 Ft/m2
Érd Parkvárosban eladó kétszintes jó állapotú családi ház, rendezett telken, kiváló elrendezéssel!
Érd
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Kalkulált ár: 314 485 Є
940 833 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark
Nagytarcsa, Öregszőlő lakópark
Kínálati ár: 148 900 000 Ft
Kalkulált ár: 414 763 Є
960 645 Ft/m2