Eladó ház- házrész Pest megye
Találati lista: 4472
Eladó ház, Solymár
Solymár, Kápolna utca
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 000 000 Ft
Korábbi ár: 305 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є305 000 000 Ft
679 545 Ft/m2
Családi ház Ürömön, akár három generációnak
Üröm
Kínálati ár: 259 900 000 Ft
Kalkulált ár: 723 955 Є
676 823 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 143 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 143 900 000 Ft
Korábbi ár: 157 900 000 Ft
Kalkulált ár: 400 836 Є157 900 000 Ft
899 375 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
1 230 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 150 000 000 Ft
Korábbi ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є160 000 000 Ft
781 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Tököl
Tököl
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
467 742 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 92 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є99 000 000 Ft
696 970 Ft/m2
Tágas terek, otthonos hangulat
Tura
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є55 000 000 Ft
544 444 Ft/m2
Eladó családi ház, Tápiószele, város széle
Tápiószele, város széle
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 504 Є
270 909 Ft/m2
Eladó alsógödön, a duna-parthoz közel, egy háromlakásos, összesen 466 nm-es villaépület!
Göd
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 532 033 Є
1 180 258 Ft/m2
Eladó családi ház, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є65 000 000 Ft
750 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Makád, Farkashát
Makád, Farkashát
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
557 377 Ft/m2
Kiváló közlekedés mellett, központi részen eladó ikerház Őrbottyánban
Őrbottyán, Vácbottyán
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 80 000 000 Ft
Korábbi ár: 77 500 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є77 500 000 Ft
1 176 471 Ft/m2
Eladó családi ház, Tápiószentmárton
Tápiószentmárton
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є
345 455 Ft/m2
KÍTŰNŐ ÁLLAPOTÚ ház teljes berendezéssel, nagy telekkel
Cegléd, Öregszőlő
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
804 839 Ft/m2
Eladó családi ház, Újszilvás, Uszoda környéke