Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 589
NYÍREGYHÁZÁN, SZARVAS UTCÁN 140 NM-ES, SZÉP CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
Nyíregyháza, Malomkertben eladásra kínálok egy új épülő 84 m2-es 3 szoba + amerikai konyhás nappalis, fürdőszobás, WC-s,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
764 706 Ft/m2
Nyíregyháza Oros között kiadó egy 4 hálószobás, +nappalis, 120 m2-es igényes, tégla építésű, hőszigeteléssel ellátott,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 103 900 000 Ft
Kalkulált ár: 289 415 Є
865 833 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A KORÁNYI FRIGYES ÚTON HÁROM SZOBA , NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
Nyíregyháza, Korányi Frigyes úton, nappali + 3 szobás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A KORÁNYI FRIGYES UTCÁN 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
KORÁNYI KERTVÁROS CSENDES RÉSZÉN 187 NM-ES 3 SZOBA NAPPALIS AMERIKAI STÍLUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 198 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 532 Є
1 058 824 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, BENCZÚR TÉR KÖZELÉBEN POLGÁRI TIPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
639 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, CSÁSZÁRSZÁLLÁSON 68 NM-ES TÓPARTI INGATLAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
823 529 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, BELVÁROSBAN 62 NM-ES POLGÁRI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
748 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN 170 NM-ES, DUPLA TERASZOS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
470 588 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN, 170 NM-ES, 5 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES SORHÁZ, GARÁZZSAL PIHENŐKERTTEL ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
470 588 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza, Oros
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 749 304 Є
672 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, DEÁK FERENC ÚT KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT, POLGÁRI TIPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
341 579 Ft/m2
OROSON, 140 NM-ES CSALÁDI HÁZ DUPLA ÜZLETHELYISÉGGEL EGYBEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
456 429 Ft/m2
Nyíregyháza Oros között, közel a városhoz eladásra kínálok egy igényes, nagyon szép állapotú, 3 hálószobás+amerikai konyhás...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 529 248 Є
837 004 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
A SÓSTÓI ÚT KÖZELÉBEN 130 NM-ES, 2 SZOBA+NAPPALIS, DUPLAKOMFORTOS, SZÉP, SORHÁZI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 235 376 Є
650 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
524 691 Ft/m2
MALOMKERTBEN 2 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
576 923 Ft/m2
Nyíregyháza Örökösföld új negyedében eladásra kínálok egy új építésű, 100 % készültségben, teljes berendezéssel a (képen...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 188 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 677 Є
1 099 415 Ft/m2