Eladó ház- házrész Magyarország
Találati lista: 28418
Eladó Családi ház, Cegléd, Kertváros, 47nm, 13000000 Ft
Cegléd, Kertváros
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 212 Є
276 596 Ft/m2
Eladó ház, Lőrinci
Lőrinci
Kínálati ár: 280 000 000 Ft
Kalkulált ár: 779 944 Є
97 629 Ft/m2
Erk községben felújítás alatt álló, 81 nm-es családi ház eladó!
Erk
Kínálati ár: 5 990 000 Ft
Kalkulált ár: 16 685 Є
73 951 Ft/m2
NAGYKÁLLÓBAN 118+50 NM-ES LAKRÉSSZEL 4 SZOBA-NAPPALIS, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
267 262 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Debrecen Óvárosában egy nettó 318 m2-es, háromszintes, 4 szobás, alápincézett, tégla falazatú, nagypolgári stílusban épült, átalakított, tetőtérbeépítéses családi ház eladó!
Debrecen, Óváros
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
471 698 Ft/m2
Eladó családi ház, Győrzámoly
Győrzámoly
Kínálati ár: 106 000 000 Ft
Kalkulált ár: 295 265 Є
1 060 000 Ft/m2
Eladó Ház, Jászberény
Jászberény, Réz utca
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
446 429 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
494 059 Ft/m2
Eladó CSALÁDI HÁZ MARCALI egy csendes utcájában
Marcali
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
687 500 Ft/m2
Eladó Ház, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
125 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.