Eladó ház- házrész Magyarország
Találati lista: 28396
Ráckevén a Dunaparti lejárónál műemléki lakóépület eladó
Ráckeve, Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є
731 481 Ft/m2
Eladó nagyon szép családi ház, erdős környezetben Ballószögön
Ballószög, Ezerjó köz
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 900 000 Ft
Korábbi ár: 147 000 000 Ft
Kalkulált ár: 380 278 Є147 000 000 Ft
964 085 Ft/m2
Kistelek melletti felújítandó ház
Kistelek
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 056 Є
119 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Pécs
Pécs, Mecsekoldal-Ürög
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
393 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Zalaegerszeg, Zalabesenyő, Zalabesenyő
Zalaegerszeg, Zalabesenyő, Zalabesenyő, Zalabesenyő
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Ház, Csongrád
Csongrád
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
139 252 Ft/m2
Eladó telek két házzal!
Kaposvár, Ivánfahegy, Fűzfa utca, Ivánfahegy
Kínálati ár: 7 000 000 Ft
Kalkulált ár: 19 444 Є
87 500 Ft/m2
Oroszlányon, 70 nm-es ház, tatabányai vagy oroszlányi 1 szobás lakásra cserélhető, vagy eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 889 Є
200 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
970 874 Ft/m2
Eladó családi ház, Kóny
Kóny
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
422 308 Ft/m2
Eladó családi ház, Baja, Napsugár utca
Baja, Napsugár utca
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 333 Є
150 000 Ft/m2
Eladó Ház, Csongrád
Csongrád
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
139 252 Ft/m2
Eladó ház, Sáregres
Sáregres
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 667 Є
187 500 Ft/m2
Eladó Ház, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 944 Є
573 148 Ft/m2
Balaton-felvidék kedvelt településén, TÓTVÁZSONY- ban, 3 szobás családi ház ELADÓ
Tótvázsony
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є
509 677 Ft/m2
Eladó ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 690 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 916 667 Є
1 755 725 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Megvásárlásra kínálok Egerben a Szépasszony- völgy központi részén egy vendéglátásra kiválóan alkalmas hangulatos borospincét.
Eger
Kínálati ár: 155 000 000 Ft