Eladó ház- házrész Magyarország
Találati lista: 28414
Nyíregyháza - Borbányán, két generációs, külön lakrésszel rendelkező családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
576 471 Ft/m2
Eladó fölújított polgári ház Makón
Makó
Kínálati ár: 67 999 000 Ft
Kalkulált ár: 189 412 Є
444 438 Ft/m2
METRÓ KÖZELÉBEN TÉGLA ÉPÍTÉSŰ 80 NM-ES 2 SZOBA NAPPALIS ÉTKEZŐS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є68 000 000 Ft
786 250 Ft/m2
BELVÁROS CSENDES RÉSZÉN 100 NM-ES, 2+1 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 178 245 Є
639 900 Ft/m2
Nyíregyháza-Oros csendes környékén 2019-ben épült családi ház, 32 nm-es garázzsal, gazdasági épülettel eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 442 897 Є
1 111 888 Ft/m2
Eladó családi ház, Köveskál, Fekete-hegy lábánál
Köveskál, Fekete-hegy lábánál
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є54 900 000 Ft
560 674 Ft/m2
PRAKTIKER közelében luxus családi ház parkosított telekkel, sok extrával eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
833 333 Ft/m2
BELVÁROSBAN 200 NM -ES 4 SZOBA NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
425 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA - BELVÁROSÁBAN, 4 SZOBA + NAPPALIS, FIATAL ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
425 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA OROSON 240 NM-ES 7 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 228 412 Є
341 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
331 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Zalaegerszeg, Kertváros
Zalaegerszeg, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 473 259 Є
894 211 Ft/m2
Hódmezővásárhely-Belváros
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
457 813 Ft/m2
Eladó ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
525 658 Ft/m2
Eladó ház, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 501 393 Є
1 294 964 Ft/m2
Szomód csendes zsákutcájában felújított és bővített családi ház eladó
Szomód
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
270 833 Ft/m2
Dunakeszin eladó 2020-ban épült mediterrán stílusú családi ház 790 nm-es telekkel
Dunakeszi, Alag
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
1 388 889 Ft/m2
Eladó családi ház 16. kerület, Sashalom
Budapest XVI. kerület, Sashalom, Sashalom
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 665 738 Є
1 582 781 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN 1 HEKTÁROS HALASTÓ 78 NM-ES HÁZZAL 3 GARÁZZSAL EGYBEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
987 179 Ft/m2
Eladó Ház, Sarkad 26.500.000 Ft
Sarkad
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 500 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 73 816 Є25 000 000 Ft
203 846 Ft/m2