Eladó ház- házrész Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 1990
Tetétlenen felújított családi ház eladó!
Tetétlen
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 852 Є
328 767 Ft/m2
Eladó családi ház, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
691 667 Ft/m2
Prémium felszereltségű otthon, amit könnyű megszeretni!
Hajdúsámson
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 328 691 Є
929 134 Ft/m2
Debrecen nyugati szélén 79 nm-es családi ház
Debrecen, Nagysándor-telep, Torockó utca, Nagysándor-telep
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є
594 937 Ft/m2
Eladó Ház, Derecske város szélén!
Derecske
Kínálati ár: 6 250 000 Ft
Kalkulált ár: 17 409 Є
100 806 Ft/m2
Eladó Ház, Hajdúsámson 92.000.000 Ft
Hajdúsámson
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є
876 190 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Józsa
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 045 Є
1 391 753 Ft/m2
Eladó ikerház, Debrecen, Józsa
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 045 Є
1 391 753 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Kalapács utca
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є
250 000 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Nagyszalontai utca
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 997 Є
241 379 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Erkel Ferenc utca
Kínálati ár: 84 400 000 Ft
Kalkulált ár: 235 097 Є
767 273 Ft/m2
Eladó Ház, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 102 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 000 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 284 123 Є107 000 000 Ft
755 556 Ft/m2
Eladó 70 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyikert
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 141 429 Ft/m2
Eladó földszinti, kertkapcsolatos tégla lakás Debrecenben – Abigél utca
Debrecen, Péterfia, Péterfia
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
1 059 091 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagykereki, Nagykereki
Nagykereki, Nagykereki
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
249 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Bocskaikert, Bocskaikert
Bocskaikert, Bocskaikert
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
889 041 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Nádudvar, Béke utca 30
Nádudvar, Béke utca 30
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
237 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Liget tér
Debrecen, Liget tér , Csapókert
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 195 Є
1 212 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 80nm, 35500000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
443 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Létavértes, belterület
Létavértes, belterület
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є
485 714 Ft/m2