Eladó ház- házrész Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 1237
Eladó energiatakarékos ikerház Győrújfalun!
Győrújfalu
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
960 897 Ft/m2
Eladó új építésű családi ház Győr-Bácsán!
Győr
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
1 016 102 Ft/m2
Eladó 92 m2 ikerház, Mosonszentmiklós
Mosonszentmiklós
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 239 526 Є
934 674 Ft/m2
Eladó 80 m2 családi ház, Győr
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 061 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Győrzámoly
Győrzámoly
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є215 000 000 Ft
1 283 871 Ft/m2
Eladó Ház, Szilsárkány
Szilsárkány, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є
305 765 Ft/m2
Eladó Ház, Győrság
Győrság, Lalka utca
Kínálati ár: 429 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 197 493 Є
385 561 Ft/m2
Eladó családi ház Kunszigeten – 113 m2-es ház 550 m2-es telken
Kunsziget
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 454 Є
455 752 Ft/m2
Eladó 300 m2 családi ház, Győr
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 363 000 Ft
Kalkulált ár: 1 011 Є
1 210 Ft/m2
Eladó 337 m2 családi ház, Győr
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є
887 240 Ft/m2
Erdőszéli nyugalom és modern luxus Győrszemerén
Győrszemere
Kínálati ár: 119 990 000 Ft
Kalkulált ár: 334 234 Є
1 249 896 Ft/m2
Eladó családi ház, Farád
Farád
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 132 312 Є
431 818 Ft/m2
Eladó családi ház, Rábapordány
Rábapordány
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 354 Є
188 889 Ft/m2
Álomlakás
Eladó családi ház, Veszkény
Veszkény
Kínálati ár: 62 600 000 Ft
Kalkulált ár: 174 373 Є
719 540 Ft/m2
Eladó családi ház, Rajka
Rajka
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
722 222 Ft/m2
„Lehetőség Hegykő szívében – alakítsd álmaid otthonává!”
Hegykő
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є
786 170 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 125 900 000 Ft
Kalkulált ár: 350 696 Є
484 231 Ft/m2
Eladó Ikerház, Mosonmagyaróvár, Marx Károly utca, 96nm, 74900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Marx Károly utca
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Eladó családi ház Ravazdon!
Ravazd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
529 412 Ft/m2
Azonnal költözhető ikerház remek helyen
Vámosszabadi, Napvirág lakópark
Kínálati ár: 179 990 000 Ft
Kalkulált ár: 501 365 Є
1 487 521 Ft/m2