Eladó ház- házrész Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 1236
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 169 990 000 Ft
Kalkulált ár: 473 510 Є
825 194 Ft/m2
Eladó Családi ház, Veszprémvarsány, 88nm, 59990000 Ft
Veszprémvarsány
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 103 Є75 000 000 Ft
681 705 Ft/m2
Eladó kétszintes, teljesen alápincézett családi ház Mosonmagyaróváron
Mosonmagyaróvár, ipartelep
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 88 000 000 Ft
Korábbi ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 245 125 Є88 900 000 Ft
598 639 Ft/m2
NYUGODT KÖRNYEZET – KIVÉTELES CSALÁDI HÁZ RÉVFALUBAN!
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 209 900 000 Ft
Kalkulált ár: 584 680 Є
856 735 Ft/m2
LAKÁSBESZÁMÍTÁSSAL! Győr-Szabadhegy egyik legkedveltebb részén, elrejtve a városi rohanás elől, mégis mindenhez közel — egy kivételes adottságú otthon várja új tulajdonosát.
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 126 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 126 000 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 350 975 Є105 000 000 Ft
1 050 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Rajka
Rajka
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
483 333 Ft/m2
ÉLJEN OTT, AHOL MÁSOK CSAK NYARALNAK! – 200 MÉTERRE A TERMÁLTÓL!
Mosonmagyaróvár, Károlyliget
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Eladó családi ház, Kapuvár
Kapuvár
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є
380 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Abda
Abda
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 521 Є
730 392 Ft/m2
Fűtéskész állapotban AZONNAL birtokba vehető ingatlan!
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 328 691 Є
880 597 Ft/m2
Eladó ház, Máriakálnok
Máriakálnok
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є
565 833 Ft/m2
Eladó Ház, Abda
Abda
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
735 294 Ft/m2
Eladó ikerház, Fertőrákos
Fertőrákos
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
749 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Bezenye
Bezenye
Kínálati ár: 175 000 Є
Kalkulált ár: 62 825 000 Ft
1 259 €/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 978 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó felújítandó családi ház Koroncó csendes utcájában
Koroncó
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
650 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Modern Elegancia és Fenntarthatóság a Duna Lakóparkban
Mosonmagyaróvár, Duna lakópark
Kínálati ár: 89 100 000 Ft
Kalkulált ár: 248 189 Є
947 872 Ft/m2
Eladó családi ház Ravazdon
Ravazd
Kínálati ár: 149 999 000 Ft
Kalkulált ár: 417 825 Є
1 041 660 Ft/m2
Eladó Ház, Töltéstava 79.900.000 Ft
Töltéstava
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
859 140 Ft/m2
Eladóvá vált modern otthon Vámosszabadin!
Vámosszabadi
Kínálati ár: 146 900 000 Ft
Kalkulált ár: 409 192 Є
972 848 Ft/m2