Eladó ház- házrész Göd
Találati lista: 67
kiemelt
Göd, Verseny utca, 60 m²-es, családi ház, 3 szobás, jó állapotú
Göd, Verseny utca
Kínálati ár: 59 700 000 Ft
Kalkulált ár: 166 295 Є
995 000 Ft/m2
kiemelt
Göd, Alsógöd, 110 m²-es, családi ház, 3 szobás, felújítandó állapotú
Göd, Alsógöd
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
1 263 636 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Göd, Alsógöd, Tamási Áron utca
Göd, Alsógöd, Tamási Áron utca
Kínálati ár: 710 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 977 716 Є
1 324 627 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd, Felső-Göd
Göd, Felső-Göd
Kínálati ár: 152 600 000 Ft
Kalkulált ár: 425 070 Є
605 556 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Felsőgöd, 128nm, 149900000 Ft
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
1 171 094 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Alsógöd, 181nm, 184900000 Ft
Göd, Alsógöd
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 515 042 Є
1 021 547 Ft/m2
Eladó ikerház, Göd, Göd, Nemeskéri-Kiss Miklós út
Göd, Göd, Nemeskéri-Kiss Miklós út
Kínálati ár: 147 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 147 500 000 Ft
Korábbi ár: 149 500 000 Ft
Kalkulált ár: 410 864 Є149 500 000 Ft
1 092 593 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Felsőgöd, 100nm, 90000000 Ft
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є99 900 000 Ft
900 000 Ft/m2
Eladó alsógödön, a duna-parthoz közel, egy háromlakásos, összesen 466 nm-es villaépület!
Göd
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 532 033 Є
1 180 258 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 515 042 Є
1 021 547 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 259 Є
446 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 259 Є
446 667 Ft/m2
4658: Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön!
Göd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є144 900 000 Ft
1 228 689 Ft/m2
4660: Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi házak eladók Gödön!
Göd
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є
1 146 721 Ft/m2
4644: Új építésű, földszintes, dupla-komfortos, családi ház eladó Gödön!
Göd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
1 218 699 Ft/m2
4654: Alsó-Göd, csendes kertvárosi részén, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, CSALÁDI HÁZ eladó!
Göd
Kínálati ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 515 042 Є
933 838 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ikerház, Göd
Göd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
424 528 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
1 070 714 Ft/m2
Eladó Családi ház, Göd, Felsőgöd, 150nm, 115000000 Ft
Göd, Felsőgöd
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
766 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Göd
Göd
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
893 684 Ft/m2