Eladó ház- házrész Fót
Találati lista: 92
kiemelt
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 345 000 000 Ft
Kalkulált ár: 961 003 Є
1 568 182 Ft/m2
kiemelt
Fót, Béke . utca, 140 m²-es, családi ház, 6 szobás, felújított / újszerű állapotú
Fót, Béke . utca
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
921 429 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Fót, Kisalag, Fóton eladó 6 lakásos ház
Fót, Kisalag, Fóton eladó 6 lakásos ház
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 582 173 Є
856 557 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Fót, Fótújfalu, Fótújfalu
Fót, Fótújfalu, Fótújfalu
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
916 667 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Fót, Kisalag, Fót Kisalag
Fót, Kisalag, Fót Kisalag
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 000 000 Ft
Korábbi ár: 189 900 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є189 900 000 Ft
860 577 Ft/m2
Fót, Kosztolányi Dezső utca, 232 m²-es, 2 generációs, családi ház
Fót, Kosztolányi Dezső utca
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
646 552 Ft/m2
Fót, Újszerű 4+1 lakásos APARTMANHÁZ, 208 m²-es, családi ház
Fót, Újszerű 4+1 lakásos APARTMANHÁZ
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є
860 577 Ft/m2
Fót, Fót-Kisalag,kétgenerációs családiház, 147 m²-es, 2 generációs, családi ház
Fót, Fót-Kisalag,kétgenerációs családiház
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
985 714 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót, Fót
Fót, Fót
Kínálati ár: 198 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 198 000 000 Ft
Korábbi ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 532 Є215 000 000 Ft
738 806 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 136 500 000 Ft
Kalkulált ár: 380 223 Є
853 125 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
485 946 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót
Fót
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
777 778 Ft/m2
Eladó Családi ház, Fót, Kisalag, 124nm, 144900000 Ft
Fót, Kisalag
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
1 168 548 Ft/m2
Eladó ház, Fót
Fót, Kisalag, Németh Kálmán út
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
1 081 343 Ft/m2
Eladó ikerház, Fót
Fót
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
998 947 Ft/m2
Eladó Ház, Fót 139.900.000 Ft
Fót
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 139 900 000 Ft
Korábbi ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є144 900 000 Ft
932 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ikerház, Fót, Öregfalu, 88nm, 90000000 Ft
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
1 022 727 Ft/m2
Eladó családi ház, Fót, Kisalag, Madách Imre utca
Fót, Kisalag, Madách Imre utca
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є
904 040 Ft/m2
4676/2: Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, 476 m² saját kert, hőszivattyús fűtéssel
Fót
Kínálati ár: 124 300 000 Ft
Kalkulált ár: 346 240 Є
1 027 273 Ft/m2
4676/1: Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, saját kert, hőszivattyús fűtéssel
Fót
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 337 047 Є
1 000 000 Ft/m2