Eladó ház- házrész Debrecen
Találati lista: 954
Eladó ikerház, Debrecen, Kondoros
Debrecen, Kondoros, Kondoros
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
457 143 Ft/m2
Debrecenben a Hatvan utcai kertben Nappali + 3 szobás, 5 lakásos sorházból, 2 db kulcsrakész lakás ELADÓ!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 131 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 131 990 000 Ft
Korábbi ár: 119 990 000 Ft
Kalkulált ár: 367 660 Є119 990 000 Ft
1 128 120 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Bayk András kert
Debrecen, Bayk András kert, Bayk András kert
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
611 538 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Lencztelep
Debrecen, Lencztelep, Lencztelep
Kínálati ár: 143 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 143 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 398 329 Є129 900 000 Ft
595 833 Ft/m2
Eladó 189 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Júliatelep, Júliatelep
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
846 032 Ft/m2
Eladó 275 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Urrétje, Urrétje
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 637 883 Є
832 727 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Szabadságtelep
Debrecen, Szabadságtelep, Szabadságtelep
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 206 Є
585 714 Ft/m2
Eladó 140 m2 családi ház, Debrecen
Debrecen, Nyulas, Nyulas
Kínálati ár: 325 000 000 Ft
Kalkulált ár: 905 292 Є
2 321 429 Ft/m2
Debrecen belvárosában, eladásra kínálok egy 1930-ban téglából épült, különleges, egyedi kivitelezésű, villaszerű családi...
Debrecen
Kínálati ár: 84 490 000 Ft
Kalkulált ár: 235 348 Є
812 404 Ft/m2
Nyulas városrészen 2500 nm-es telken 400 nm-es családi ház ELADÓ!
Debrecen, Nyulas, Nyulas
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 766 017 Є
964 912 Ft/m2
Debrecenben a Nagyerdő szívében exkluzív családi ház eladó!
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 748 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 083 565 Є
1 739 535 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Debrecen Óvárosában egy nettó 318 m2-es, háromszintes, 4 szobás, alápincézett, tégla falazatú, nagypolgári stílusban épült, átalakított, tetőtérbeépítéses családi ház eladó!
Debrecen, Óváros
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
471 698 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Dobozi lakótelep
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є
786 842 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Pac
Debrecen, Pac, Pac
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
490 000 Ft/m2
Akadémiakerti ingatlan eladó!
Debrecen, Akadémiakert, Akadémiakert
Kínálati ár: 127 900 000 Ft
Kalkulált ár: 356 267 Є
1 346 316 Ft/m2
Debrecen, HATVAN UTCAI kertben, MODERN, 118 m2-es, sorház, SAJÁT KERTRÉSSZEL ELADÓ!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 129 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 990 000 Ft
Korábbi ár: 134 990 000 Ft
Kalkulált ár: 362 089 Є134 990 000 Ft
1 101 610 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 126 990 000 Ft