Eladó ház- házrész Budapest II. kerület
Találati lista: 168
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 989 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 754 875 Є
2 801 700 Ft/m2
Eladó Sorház, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 257nm, 208000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 208 000 000 Ft
Kalkulált ár: 579 387 Є
809 339 Ft/m2
Eladó Villa, kastély, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 450nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 621 170 Є
2 888 889 Ft/m2
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 621 170 Є
2 888 889 Ft/m2
Eladó házrész, Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút
Budapest II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu, Pesthidegkút, Pesthidegkút-Ófalu
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 160 000 000 Ft
Korábbi ár: 158 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 682 Є158 000 000 Ft
1 066 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Szépvölgyi út
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út
Kínálati ár: 425 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 185 515 Є
1 418 667 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 314000000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 314 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 314 000 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 874 652 Є330 000 000 Ft
2 093 333 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 299500000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 299 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 500 000 Ft
Korábbi ár: 315 000 000 Ft
Kalkulált ár: 834 262 Є315 000 000 Ft
1 996 667 Ft/m2
Prémium lakás- Viziváros szívében
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 103 900 000 Ft
Kalkulált ár: 289 415 Є
1 855 357 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 880 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 451 253 Є
1 770 624 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 880 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 451 253 Є
1 770 624 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 314 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 314 000 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 874 652 Є330 000 000 Ft
2 195 804 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 314 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 314 000 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 874 652 Є330 000 000 Ft
2 180 556 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 299 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 500 000 Ft
Korábbi ár: 315 000 000 Ft
Kalkulált ár: 834 262 Є315 000 000 Ft
2 079 861 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest II. kerület, Remetekertváros
Budapest II. kerület, Remetekertváros, Remetekertváros
Kínálati ár: 234 900 000 Ft
Kalkulált ár: 654 318 Є
982 845 Ft/m2
Budai örökpanorámás ház
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 579 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 579 000 000 Ft
Korábbi ár: 620 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 612 813 Є620 000 000 Ft
2 144 444 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Patakhegyi utca
Budapest II. kerület, Patakhegyi utca
Kínálati ár: 329 000 000 Ft
Kalkulált ár: 916 435 Є
1 205 128 Ft/m2
Adyligeten,PANORÁMÁS, NAPFÉNYES, nappali+4 hálószobás, LUXUS családi ház eladó
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 599 000 000 Ft