Eladó ház- házrész Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 1160
Eladó Ház, Tolcsva
Tolcsva
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є28 000 000 Ft
254 082 Ft/m2
Vilmányban eladó kádár kocka családi ház nagy telekkel! Vilmány csendes részén eladásra kínálunk egy teljes egészében tégla építésű, kádár kocka jellegű családi házat.
Vilmány
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
221 111 Ft/m2
Csendes, központ közeli részen eladó egy 90 m²-es, háromszobás felújítandó családi ház Sajószentpéteren. Kis udvar és nagy pince tartozik hozzá. Saját igények szerint alakítható, jó lehetőség
Sajószentpéter
Kínálati ár: 20 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 20 990 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 58 468 Є19 990 000 Ft
233 222 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőnyárád 6.990.000 Ft
Felsőnyárád
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 471 Є
72 813 Ft/m2
Eladó Ház, Varbó
Varbó
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 891 Є
87 209 Ft/m2
Eladó Ház, Bogács
Bogács
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
622 917 Ft/m2
Eladó Ház, Kazincbarcika
Kazincbarcika
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
566 667 Ft/m2
Eladó Ház, Mezőkövesd
Mezőkövesd
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 465 Є
384 505 Ft/m2
Eladó Ház, Mezőkövesd
Mezőkövesd
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є32 900 000 Ft
364 634 Ft/m2
Eladó családi ház, Miskolc
Miskolc, Hejőpark
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є
504 000 Ft/m2
Eladó ház, Miskolc
Miskolc, Szabadságharc utca
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
742 857 Ft/m2
Eladó ház, Emőd
Emőd, Szeles utca
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
696 629 Ft/m2
Eladó ház, Novajidrány
Novajidrány, Vizsolyi út
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 248 Є
66 879 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Eladó tágas, napfényes családi ház Miskolc–Görömböly kertvárosi részén
Miskolc
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
513 714 Ft/m2
Miskolc, Bábonyibérc, 150 nm-es sorházi lakás eladó!
Miskolc, Bábonyibérc, Bábonyibérc
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
486 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tiszalúc, 94nm, 13900000 Ft
Tiszalúc
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 719 Є
147 872 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Mezőkövesd
Mezőkövesd
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
253 333 Ft/m2
Eladó Ház, Cserépfalu
Cserépfalu
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
333 333 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőnyárád 11.500.000 Ft
Felsőnyárád
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 500 000 Ft
Korábbi ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 32 033 Є13 500 000 Ft
130 682 Ft/m2
Eladó Ház, Uppony 19.990.000 Ft
Uppony
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є
192 212 Ft/m2