Eladó ház- házrész Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 1160
Eladó Ház, Abaújszántó 49.000.000 Ft
Abaújszántó
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
293 413 Ft/m2
Eladó Ház, Dövény 23.900.000 Ft
Dövény
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 900 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 574 Є24 900 000 Ft
268 539 Ft/m2
Kizárólag irodánkon keresztül kínálunk eladásra egy Alsózsolcán található 3 szobás, több gardróbos családi házat, mely igazán remek lehetőséget kínál fiatal családoknak és idősebbeknek is egy
Alsózsolca
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
408 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Sajóivánka, Munkácsy Mihály út 7
Sajóivánka, Munkácsy Mihály út 7
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
417 778 Ft/m2
Eladó Sorház, Szerencs, 128nm, 19900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
155 469 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 75nm, 14990000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 755 Є
199 867 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bodrogkeresztúr, 71nm, 37990000 Ft
Bodrogkeresztúr
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 822 Є
535 070 Ft/m2
Központban két utcára nyíló szuterénes, tetőteres, 4 szoba, nappali - két fürdőszobás cs. ház
Mezőkövesd
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 816 Є
240 909 Ft/m2
Eladó Ház, Onga
Onga
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 258 774 Є
580 625 Ft/m2
Eladó Ház, Hernádcéce
Hernádcéce
Kínálati ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 27 827 Є
124 875 Ft/m2
Eladó családi ház, Mezőkeresztes
Mezőkeresztes
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
223 529 Ft/m2
Eladó családi ház, Emőd
Emőd
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 86 351 Є
264 957 Ft/m2
Eladó Ház, Onga
Onga
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 258 774 Є
580 625 Ft/m2
Sajóörös 2szobás családi ház Eladó
Sajóörös, Bajcsy-Zsilinszky út
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
210 638 Ft/m2
Ózd, 150 nm-es, 5 szobás családi ház eladó!
Ózd
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 496 Є
140 000 Ft/m2
Miskolc Tapolcán eladó egy 290 m2-es apartmanná alakított családiház.
Miskolc
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є230 000 000 Ft
686 207 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Megvásárlásra kínálunk SZIKSZÓN, egy 105 nm-es, 2+1 szobás CSALÁDI HÁZAT.
Szikszó
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є
323 810 Ft/m2
Eladó Ház, Emőd
Emőd
Kínálati ár: 16 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 000 000 Ft
Korábbi ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 44 568 Є19 000 000 Ft
130 081 Ft/m2
Megvásárlásra kínálom Mályi belterületén található 6160 nm-es fejlesztési területet.
Mályi
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
40 584 Ft/m2
Eladó Családi ház, Gönc, 79nm, 29990000 Ft
Gönc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 538 Є
379 620 Ft/m2