Eladó ház, házrész Bácsalmáson
Találati lista: 34
kiemelt
Eladó családi ház, Bácsalmás, Mélykúti
Bácsalmás, Mélykúti
Kínálati ár: 9 800 000 Ft
Kalkulált ár: 27 298 Є
85 965 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Bácsalmás, Újváros, Arany János utca
Bácsalmás, Újváros, Arany János utca
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
168 367 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Bácsalmás, Narancsik Pál utca
Bácsalmás, Narancsik Pál utca
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 37 604 Є
180 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Bácsalmás, Újváros, Türr István utca
Bácsalmás, Újváros, Türr István utca
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
161 538 Ft/m2
Eladó családi ház, Bácsalmás
Bácsalmás
Kínálati ár: 24 800 000 Ft
Kalkulált ár: 69 081 Є
177 143 Ft/m2
Eladó családi ház, Bácsalmás
Bácsalmás
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
104 167 Ft/m2
3 szobás ház Bácsalmáson
Bácsalmás
Kínálati ár: 12 499 000 Ft
Kalkulált ár: 34 816 Є
127 541 Ft/m2
Eladó családi ház, Bácsalmás, Bácsalmás
Bácsalmás, Bácsalmás
Kínálati ár: 27 200 000 Ft
Kalkulált ár: 75 766 Є
152 809 Ft/m2
Bácsalmáson 173 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 16 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 490 000 Ft
Korábbi ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 45 933 Є18 000 000 Ft
95 318 Ft/m2
Bácsalmáson felújított, összközműves, hat szobás, 136 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
139 706 Ft/m2
Bácsalmáson családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 18 800 000 Ft
Kalkulált ár: 52 368 Є
124 503 Ft/m2
Bácsalmás, 110 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Kalkulált ár: 47 326 Є
154 455 Ft/m2
Befektetőknek
Bácsalmáson lakás-üzlet-raktár egyben, jó áron eladó!
Bácsalmás, Központ
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
168 000 Ft/m2
Bácsalmáson 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 677 Є
80 952 Ft/m2
Árcsökkenés
Eladó családi ház, Bácsalmás
Bácsalmás
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
141 135 Ft/m2
Bácsalmáson 152 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є
250 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bácsalmáson 183 nm-es, felújított családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 136 Є
174 863 Ft/m2
Eladó családi ház Bácsalmáson, nyugodt utcában
Bácsalmás
Kínálati ár: 9 200 000 Ft
Kalkulált ár: 25 627 Є
85 981 Ft/m2
Bácsalmás, felújított, azonnal költözhető, 118 nm-es családi ház eladó
Bácsalmás
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 139 248 Є
423 644 Ft/m2
Bácsalmás nyugodt környékén 155nm-es családi ház eladó!
Bácsalmás
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
64 516 Ft/m2